Serdülő győzelem a Tokaj ellen

Zelizi Miklós:

2022.03.17.-én, serdülő csapatom a Tokaj együttesét fogadta.  Az ellenfelet nem megbántva, azoknak a lányoknak szavaztam bizalmat, akik eddig a cserepadon kezdték el a mérkőzéseket. Meg is voltak illetődve, a mérkőzés első 6-8 percében, vezetett is ellenfelünk, de lányaim hamar ledolgozták a hátrányukat és elhúztak 4-5 góllal. A 15-ik percben, az időkérésnél, teljes sort cseréltünk, a friss játékosok, nagy lendülettel, jól, pontosan támadtak. Védekezésben akadtak kommunikációs gondok, ennek ellenére megdupláztuk az elején kialakított különbséget. A második félidőt úgy kezdtük, ahogy az elsőt befejeztük, a lendületes támadások megmaradtak, bár 1-2 technikai hiba becsúszott. A gyors játék fenntartása érdekében, sokat cseréltem, és a csere játékosok is hozták a legjobbjukat. Jó volt látni, a lányok szemében azt a tüzet, amivel megnyerték ezt a mérkőzést. Végre, az általam hiányolt átlövések is megérkeztek, aminek köszönhetően, a megnyílt falon, keresztül tudtunk törni, könnyű gólokat szerezve. Védekezésre kell még mindig hangsúlyt fektetnünk, mivel a páros kapcsolatok nem mindig működtek megfelelően.

KKHSZ-Tokaji DSE 41-25